Dobroczynny wpływ Miodu Manuka na trądzik i wykwity

Naturalne miody Manuka MGO® wytwarzane są w Nowej Zelandii. Tylko tam rośnie bowiem krzew o nazwie Manuka, którego nektarem żywią się pszczoły, produkujące ten rzadki gatunek miodu. Miód Manuka MGO™ znany jest na całym świecie. Ceni się go przede wszystkim za unikatowe właściwości. Ich źródłem jest methylglyoxal, substancja która wytwarza się w miodzie podczas procesu dojrzewania. Im jej stężenie jest wyższe tym działanie miodu okazuje się korzystniejsze dla człowieka, a zwłaszcza układu pokarmowego, odpornościowego i skóry. W miodach Manuka MGO™ wynosi ono od 100 mg/kg miodu do nawet 550 mg/kg. To zdecydowanie więcej niż w miodach powstających z innych roślin, w których stężenie methylglyoxalu nie przekracza 10 mg/kg.

Dowiedz się więcej: Właściwości - Gwarancje jakości - Rodzaje Miodów Manuka

Osoby, które były na tej stronie, najczęściej kupowały następujący produkt:

tradzik

Poniżej przedstawiamy Państwu listy od naszych Klientów opisujące korzystny wpływ Miodu Manuka na stan skóry z trądzikiem.
Zamieszczone poniżej listy są indywidualnymi opiniami naszych klientów i nie stanowią gwarancji uzyskania takich samych efektów w każdym przypadku. Prosimy pamiętać, że Miody Manuka MGO® nie są lekiem.

Szanowni Państwo,

Zacznę od tego, że od kilku lat zmagam się z uciążliwym młodzieńczym trądzikiem. Jestem dziewczyną i estetyczny wygląd twarzy jest dla mnie bardzo ważny. W celu uratowania mojej twarzy rozpoczęłam kurację najpierw tanimi preparatami drogeryjnymi kiedy one nie przynosiły żadnych rezultatów sięgnęłam po dużo droższe dermokosmetyki apteczne, które uszczupliły moją kieszeń również nie przynosząc oczekiwanych efektów. Zdesperowana tą sytuacja zgłosiłam się ostatecznie do dermatologa. Podczas wizyt, które kosztowały majątek dermatolog testowała na mojej twarzy co chwilę nowe antybiotyki zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wydawało mi się ,że pomagały lecz efekt był krótkotrwały i problem wracał na nowo. Moja mama też szukała pomocy dla mnie trafiła na stronę internetową miodu Manuka. Po przeczytaniu właściwości oraz pochlebnych opinii w internecie na jego temat bez wahania zamówiła mi miód Manuka MGO 400+. Kurację miodową rozpoczęłam końcem grudnia, przyjmując go 3 razy dziennie po łyżeczce przed jedzeniem, a do tego często stosowałam go jako maseczkę na twarz. Już po dwóch tygodniach patrząc na swoją twarz nie wierzyłam swoim oczom. Wypryski bardzo ładnie zasuszały się i co więcej nie pojawiały się nowe. Po jednym słoiczku problem prawie zniknął. Nie zawahałam się zamówić kolejne. Obecnie jestem po dwóch słoikach miodu i moja twarz wygląda rewelacyjnie. Mam zamiar stosować go dalej. Z czystym sumieniem polecam miód manuka dla każdego kto zmaga się z takim samym problemem jak ja .Choć nie jest tani warto w niego zainwestować aby móc potem z satysfakcją spoglądać w lustro.

Pozdrawiam
Alicja z Wrocławia

Witam

Od 8 lat prowadzę walkę z trądzikiem, którą zaczęłam od stosowania różnych maści typu, specjalnych toników, żeli i mydeł. Kolejnym krokiem były tabletki przepisywane przez dermatologów, które oczywiście w pewnym stopniu działały, jednak jak długo można zażywać leki, które mają listę skutków ubocznych tak długą i przerażającą, że człowiek już woli wyglądać trochę gorzej, a być zdrowym.

Ciągle jednak szukałam sposobu na zwalczenie problemu, zaczęłam jeść produkty zawierające dużo żelaza, i cynku, zrezygnowałam z czekolady, której i tak praktycznie nie jadałam do tego wspomagałam organizm tabletkami drożdżowymi. Ciężko stwierdzić czy to nowe odżywianie mi coś pomogło - zwykle lepiej było przez 1 do 3 dni potem pojawiały się nowe "problemy" na twarzy i nie znikały przez dłuższy czas.

Ostatnio tata zakupił 2 miody MGO 400+ dla mnie i dla siebie. Prawdę mówiąc, po tylu drogich specyfikach rekomendowanych, czy też reklamowanych w telewizji nie spodziewałam się pożądanych efektów osiągniętych przy jedzeniu miodu...
A jednak - jeszcze nie skończyłam pierwszego słoika, a już mam piękniejszą cerę. Pory są zamknięte, praktycznie nic się nie pojawia od momentu, gdy zaczęłam go stosować, a do tego wypryski, które są na twarzy szybciej się goją i znikają. Nie zwracałam uwagi po ilu dniach zaczął działać ponieważ miewałam już spokój z "nowościami" na twarzy, który trwał do 3 dni, ale to jaki efekt daje Manuka 400+ nie osiągnęłam przy żadnym leku do tego w tak krótkim czasie, bez trucia organizmu! Jem miód 2 razy dziennie przed śniadaniem i obiadem po sporej łyżeczce.

Zyskaliście Państwo stałą klientkę. Jeśli chodzi o osoby z problemem trądziku mogę z czystym sumieniem polecić im ten produkt. Owszem jest to drogi miód, ale przyrównując do tego ile wydałam u dermatologów i na przepisywane przez nich leki zakup Miodu Manuka to czysta oszczędność - pieniędzy i czasu.

Szczerze polecam!
Jolanta P.

Dzień Dobry,

Miody Manuka zacząłem stosować około 3 miesiące temu.
Od 3-4 lat prowadziłem intensywną walkę z trądzikiem (głównie na twarzy). Drogie maści, kremy, żele, dodatkowo oczywiście antybiotyki. Takimi środkami trułem swój organizm. Od bardzo niewygodnych w stosowaniu maści, po których piekła skóra, które odbarwiają ubranie i które oczywiście należy brać 2-3 miesiące, do silnych i drogich antybiotyków. Trądzik minimalnie ustępował, ale nie było pożądanego efektu – jeden wykwit znikał, a drugi pojawiał się obok...

Do zakupu Miodu Manuka musiałem trochę dojrzeć, bo, powiem szczerze, tak drogiego miodu to jeszcze nigdy nie widziałem. Zrezygnowany, myślałem, że to kolejny produkt-ściema i że nie ma sensu tracić tyle pieniędzy.

Jednak kupiłem i to był najlepszy zakup przez te 4 lata.

Po 2 czy 3 dniach biorąc Miód Manuka 3 razy dziennie po 1,5 małej łyżeczki, zobaczyłem pierwsze plusy. Przestały pojawiać się nowe wykwity. Po tygodniu wszystko zaczęło powoli przysychać. Po jednym całym miodzie 500g efekt był dla mnie zdumiewający. Olbrzymia poprawa.

Od razu zamówiłem drugi, taki sam miód i brałem go ciągle w takich samych ilościach. W tej chwili jestem po trzech, 500-gramowych słoiczkach Miodu Manuka MGO 400+. Efekt jest taki, że teraz zamawiając miód czwarty raz oczekuję prawie całkowitego zaniku wykwitów.

Miód Manuka bardzo mi pomógł, jest super wygodny w stosowaniu, bo wystarczy że go spożywam 2 - 3 razy dziennie. Jest smaczny - jak to miód. Próbowałem smarować nim twarz w sumie może z 10 razy. Ze względu na to, że nie mam czasu aby pozwolić sobie na smarowanie twarzy (najlepiej wtedy oglądać TV, bo twarz się klei :)) to wole miodzik jeść.
Jedynym minusem była dla mnie cena, ale tylko przy pierwszym zakupie. Teraz uważam, że Miód Manuka jest w 100% wart swojej ceny.
Będziecie mieć we mnie stałego klienta.

Pozdrawiam
Marcin z Warszawy

Wszystkie rekomendacje zamieszczamy anonimowo lub za zgodą autorów na publikację imienia lub nazwiska. Oryginały dostępne są w redakcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 801 700 021 lub (22) 266 84 99

Zachęcamy także do przesyłania Państwa opinii o efektach stosowania produktów z miodu Manuka: biuro@pro-pharma.pl

UWAGA: przedstawione listy klientów są ich subiektywnymi informacjami i w żaden sposób nie informują i nie stanowią o zdrowotnym działaniu Miodu Manuka. Efekt uzyskany przez klienta może być wynikiem różnych sytuacji i czynników.

Sklep internetowy Shoper.pl