Korzystny wpływ Miodu Manuka na żołądek

Miody Manuka MGO® to wytwarzane w Nowej Zelandii, naturalne miody, które powstają z nektaru kwiatów krzewu Manuka. Tym co je wyróżnia i sprawia, że są niezwykle znane jest wysokie stężenie methylglyoxalu – substancji odpowiedzialne za unikatowe właściwości tego miodu. Methylglyoxal w innych miodach występuje w stężeniu do 10 mg/kg. W Miodach Manuka zawartość tej substancji może osiągać od 100mg/kg do nawet 550mg/kg. Dzięki temu spożywanie miodu Manuka ma korzystny wpływ na stan skóry, układ odpornościowy oraz pokarmowy.

Dowiedz się więcej: Właściwości - Gwarancje jakości - Rodzaje Miodów Manuka

Osoby, które były na tej stronie, najczęściej kupowały następujący produkt:

Poniżej przedstawiamy Państwu opinie osób, które włączając do swojej diety Miód Manuka MGO™ złagodziły uciążliwości i dyskomfort związane z dolegliwościami żołądkowymi.
Zamieszczone poniżej listy są indywidualnymi opiniami naszych klientów i nie stanowią gwarancji uzyskania takich samych efektów w każdym przypadku. Prosimy pamiętać, że Miody Manuka MGO® nie są lekiem.

Witam.
Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat Miodu Manuka MGO 400+. Miałem poważne problemy żołądkowe. Przypadkowo znalazłem wiadomości o Miodzie Manuka MGO 400+ w internecie. Czytałem wypowiedzi osób, które miały podobne problemy układu pokarmowego. Byłem załamany moim stanem zdrowia. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Problemy z brzuchem, zgaga, częste odbijanie w ciągu dnia. Lekarze mówili, że to stan dożywotny, więc muszę się z tym pogodzić. Dieta, dieta, raz jeszcze dieta. Przez miesiąc czasu schudłem 10 kg. Nie mając żadnego ratunku postanowiłem kupić miód, chociaż jest bardzo drogi. Po 2 tygodniach spożywania ustąpiły zgaga i problemy z brzuchem, zmniejszył się refluks. Niesamowite. Gdybym nie spróbował pewnie do dziś byłbym wrakiem człowieka. Teraz jem wszystko, czuję się o niebo lepiej. Naprawdę polecam.

Waldek z Gniezna

Około dwóch miesięcy temu kupiłem w Państwa firmie miód manuka MGO 400+ waga 0,5 kg. Trafiłem na ten produkt poszukując w internecie środka naturalnego, pozbawionego chemii i konserwantów na problemy żołądkowe. Ponieważ chorowałem na wrzody dwunastnicy i od lat borykam się z zespołem jelita drażliwego regularnie zażywam leki zobojętniające, rozkurczowe - helicid, duspatalin, controloc. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest też konieczność osłony śluzówki z tyt. okresowego zażywanie środków przeciwbólowych i p.zapalnych z uwagi na silne dolegliwości kręgosłupa pomimo regularnych zabiegów rehabilitacyjnych. Miód jadłem trzy razy dziennie po jednej łyżeczce przed posiłkami głównymi. Muszę przyznać, że efekty są odczuwalne, a mianowicie:

  • zmniejszyły się odbijania żołądkowe
  • po zjedzeniu posiłku nie czuję pełności w żołądku
  • zmniejszyło się uczucie ssania w żołądku
  • wyciszyło się częściowo jelito
  • zmniejszyły się wzdęcia
  • ograniczyłem zażywanie duspatalinu i środków zobojętniających
  • odczuwam poprawę kondycji

Pomimo dość wysokiej ceny miodu zasadna jest chyba jednak sekwencyjna powtarzalność jego spożywania.

Łączę pozdrowienia i życzę zdrowia,

Jacek

Wszystkie rekomendacje zamieszczamy anonimowo lub za zgodą autorów na publikację imienia lub nazwiska. Oryginały dostępne są w redakcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 801 700 021 lub (22) 266 84 99

Zachęcamy także do przesyłania Państwa opinii o efektach stosowania produktów z miodu Manuka: biuro@pro-pharma.pl

UWAGA: przedstawione listy klientów są ich subiektywnymi informacjami i w żaden sposób nie informują i nie stanowią o zdrowotnym działaniu Miodu Manuka. Efekt uzyskany przez klienta może być wynikiem różnych sytuacji i czynników.

Sklep internetowy Shoper.pl