|
OPIS
Cukierki z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem BIO 30™ to połączenie dwóch unikatowych, naturalnych składników pochodzących z jednego z najczystszych na świecie regionów jakim jest Nowa Zelandia.
Znajdujący się w składzie cukierków Miód Manuka MGO™ 400+ ma wysoką zawartość methylglyoxalu - od 400 mg/kg miodu. Dla porównania zawartość methylglyoxalu w innych miodach nie przekracza 10 mg/kg. Propolis BIO30™ pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Ich zawartość utrzymuje się na poziomie 30 mg/1 g propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.
DZIAŁANIE
Cukierki na gardło z Miodem Manuka MGO™ 400+ i Propolisem BIO 30™, dające ulgę w przypadku poczucia dyskomfortu w gardle. Zawarty w nich Propolis BIO 30™ wspiera układ odpornościowy i funkcje obronne organizmu.
Wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem unikatowych właściwości Miodów Manuka MGO™ i preparatów w składzie których się znajduje. Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonoidów.
NATURALNE SKŁADNIKI
cukier, syrop glukozowy, Miód Manuka MGO™ 400+ (4,5%), Propolis BIO 30™ (2%), olejek cytrynowy
Dodatkowe informacje o Cukierkach
|