Gdzie kupić miód Manuka

Miód Manuka – gdzie kupić

Chcąc dokonać zakupu miodu Manuka, warto się chwilę zastanowić, gdzie najlepiej go kupić. Ponieważ miód Manuka jest dość drogi, często bywa podrabiany. Z tego powodu warto kupować go w sprawdzonych miejscach, od zaufanych sprzedawców i dostawców. Właśnie dlatego warto sięgnąć po Miody Manuka MGO firmy Manuka Health New Zealand.

Manuka Health to sprawdzony producent miodów i produktów pszczelich, działający na rynku od 2006 roku. Obecnie zatrudniają ponad 140 pracowników i ok. 1.5 miliarda pszczół. Miody są dokładnie badane i certyfikowane za pomocą precyzyjnego systemu MGO.

Propharma jest największym importerem i dystrybutorem miodów Manuka w Polsce. Dzięki 10 letniemu doświadczeniu na rynku, zasłużyliśmy na zaufanie tysięcy Polaków. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez Biostat w 2018 roku na reprezentatywnej grupie Polaków. Prawie połowa kupujących wybiera nasze miody Manuka, a miody oznaczone systemem MGO są trzykrotnie częściej kupowane od innych.

 

Przeczytaj więcej o badaniach miodów Manuka

 

Miód Manuka – gdzie kupić oryginalny

Nowozelandzkie miody cieszą się popularnością w całym kraju. Właśnie dlatego, często dostajemy pytania:

  • miód Manuka, gdzie kupić w Warszawie

  • miód Manuka, gdzie kupić w Poznaniu

  • miód Manuka, gdzie kupić w Krakowie

  • miód Manuka, gdzie kupić w Gdańsku

  • miód Manuka, gdzie kupić we Wrocławiu

  • miód Manuka, gdzie kupić - Łódź

  • miód Manuka, gdzie kupić - Katowice

     

oczywiście miast jest dużo więcej, jednak wypisaliśmy te, najczęściej się powtarzające. Aby odpowiedzieć na nie wszystkie za jednym razem, przygotowaliśmy mapę, która ma ułatwić zakup oryginalnych, certyfikowanych miodów Manuka MGO z Nowej Zelandii. Zaznaczone są na niej sprawdzone punkty – apteki, zielarnie, sklepy ze zdrową żywnością w wielu polskich miastach i miasteczkach.

 

Zobacz, gdzie kupić miód Manuka!

 

Przed udaniem się do zaznaczonego na mapie punktu, warto potwierdzić wcześniej, czy miód jest w nim aktualnie dostępny.

 

Miód Manuka – allegro, ceneo i inne portale

Należy uważać na ‘specjalne oferty’ i wyjątkowe ‘promocje’ miodów Manuka od niesprawdzonych sprzedawców. Zakupiony przez nas miód, który miał być świetną okazją może okazać się podrobiony, zawierać zbyt niski poziom methylglyoxalu, lub zbyt wysoki poziom HMF. Pmiętajmy również, żeby zwracać uwagę na system oznaczenia miodów – warto wybierać między MGO, a UMF, oraz, na rzeczywistą zawartość methylglyoxalu, która w miodach Manuka MGO jest wyjątkowo wysoka!


NAJNOWSZE BADANIA – WYŻSZA ZAWARTOSĆ MGO

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl