Naturalne środki czystości

  • Układ

LILLY’S ECO CLEAN

Porządki w stylu ECO
Markę Lilly’s ECO Clean stworzyła Lilly Klint. Pochodząca z Finlandii, a mieszkająca w Irlandii pani domu, założyła firmę sprzątającą i przez wiele lat dbała o porządek w wielu irlandzkich domach. Niestety stosowane przez nią chemiczne środki czystości negatywnie wpływały na jej zdrowie, samopoczucie i skórę. Lilly wpadła na pomysł stworzenia linii produktów do czyszczenia i prania, które są ekologiczne i przyjazne dla skóry. Inspiracji poszukiwała w naturze, wykorzystując znane od pokoleń receptury oraz składniki podchodzenia roślinnego.

Produkty Lilly’s ECO Clean są wytwarzane wyłącznie na bazie naturalnych, delikatnych dla skóry składników, a zawarte w nich olejki eteryczne wypełniają dom pozytywną energią. Są szczególnie polecane alergikom oraz bezpieczne dla najmłodszych członków rodziny. 

Środki do czyszczenia i sprzątania Lilly’s ECO Clean są:
- 100% biodegradowalne, 
- przyjazne dla środowiska,
- nietestowane na zwierzętach.

Łączą w sobie doświadczenie i wiedzę naszych babć z ekologicznym podejściem do codziennych obowiązków domowych.

Filozofia marki

Ekologiczne Środki Czystości

ZDROWIE

czysty dom bez szkodliwych oparów
Większość chemicznych substancji czyszczących może powodować skutki uboczne. Używając produktów Lilly’s ECO Clean wybierasz zdrowy i zrównoważony tryb życia.
ekologiczne środki czystości

DOM

łatwe sprzątanie i naturalny, świeży zapach.
Produkty Lilly’s ECO Clean zadbają o czystość każdego mieszkania i domu. Ciesz się świeżym zapachem naturalnych olejków eterycznych. Ty, Twoja rodzina i Twój dom zasługujecie na to.
Ekologiczne Środki Czystości

ZIEMIA

możesz przyczynić się do zmian, tu i teraz!
Powstające na bazie składników roślinnych produkty Lilly’s ECO Clean są biodegradowalne, odnawialne i pochodzą ze znanego źródła. Butelki powstają z przetworzonego w 50% plastiku, a możliwość uzupełniania, pozwala zmniejszyć do 80% redukcję emisji dwutlenku węgla do otoczenia.

 

Sklep internetowy Shoper.pl