Maska z miodem manuka

Poniżej przedstawiamy historię Eweliny, która pokonała trądzik z maską miodem Manuka MGO 600.

"Mam 28 lat, a z trądzikiem walczę od 15. Leczyłam się u różnych dermatologów, endokrynologów, ginekologów i znachorów. Brałam antybiotyki zewnętrzne i wewnętrzne, różne tabletki antykoncepcyjne, oczyszczałam się wieloma środkami - aptecznymi i naturalnymi. Nie brałam jedynie retinoidów doustnych, ze względu na ich skutki uboczne wyniszczające organizm. Wyniki badań ogólnych mam dobre. Nigdy nie zalecano mi wymazów itp. Problem zawsze wracał...

O produktach Manuka dowiedziałam się od koleżanki pracującej w firmie ze zdrową żywnością. Zaczęłam od: maski na bazie miodu Manuka 600+ (nakładałam codziennie i trzymałam godzinę)

tradzik1

Po 6 dniach pojawiły się widoczne efekty: ogólna poprawa stanu skóry, rozjaśnienie skóry, wygładzenie skóry, leczenie zaskórników i krostek ropnych, lepsze napięcie skóry, zapobieganie pojawianiu się nowych wykwitów.

trądzik2

Skóra robiła się coraz ładniejsza, czasami nadal pojawiały się większe wykwity.

W trzecim tygodniu włączyłam dodatkowo:

  • Krem do twarzy na noc z miodem Manuka 250+ (stosowałam każdego dnia na noc)
  • Tonik z miodem  Manuka 250+ (codziennie rano przemywałam twarz)
  • Mydło z miodem Manuka 250+ (myję nim twarz kilka razy w tygodniu)

Kolejny tydzień stosowałam wszystko bez zmian.

tradzik3

Moja skóra na twarzy znacząco się zmieniła. Nadal mam dużo blizn po trądziku i nie jest to perfekcyjna skóra, ale jak na mnie to jest bardzo dobrze. Jestem zadowolona z efektu i nie zamierzam przerywać terapii jeszcze przez długi czas! Właśnie zakupiłam kolejne produkty i leczę się dalej, czekając na dalszą poprawę."

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl